Meditační hudba

Meditační hudba

Meditační hudba

Největší výběr poslechových ukázek:  www.rolandsante.cz

Meditační hudba má velký význam pro použítí při aktivitách vyžadujících zklidnění, posvátnost nebo ztišení:

•  hluboká nepřerušovaná meditace  •  posvátné události a ceremonie  •  předávání informací a poselství  • aktivity vyžadující velkou koncentraci, zrychlení a prohloubení učení - superlearning  • emocionální zklidnění, usínání • posunutí Vašeho vědomí jiným směrem - z normální časové linie (naší místní časoprostorové souvislosti) do věčného NYNÍ  • meditační hudba používaná evropskými lékaři, léčiteli i významnými duchovními osobnostmi...

Kosmický sitár / Cosmic Sitar....NOVINKA!
Shamballah
Putování za indickou mystikou

Hudební skupina Shamballah vytvořila fantastické dílo, kde se jedinečným způsobem podařilo spojit indickou a západní hudbu do originální kompozice. Hlavním nástrojem je sitár v mistrovském podání virtuoza Deobrata Mishry, který vkusně doplňují mantrické motivy a etnické vokály. Neobyčejné putování za indickou mystikou...

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

Tajemství Tibetu / The Mystery of Tibet....NOVINKA!
Narmada
Hudba s originálním zpěvem tibetských mnichů

Neexistuje žádná jiná země tak tajemná a kouzelná jako “Střecha světa” - Tibet. Tuto magickou říši Lámů a Tulků zachytila Narmada mistrovsky ve zvucích a melodiích. Jedná se o fascinující nahrávku s originálními zpěvem tibetských mnichů. Pocítíte při něm jejich mystiku a prožijete dávný odkaz tibetské moudrosti. Neobyčejné nadzemské putování - fascinující dílo velkých Mistrů “Země sněhu”!

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

Labyrint / Labyrinth
Terry Oldfield
 

Jedno z nejkrásnějších Terryho alb se stane cestou, která provede Vaše duše Labyrintem, karmickými volbami a předurčením. Odhalí Vám zkušenost učení a tvoření. Labyrint zde představuje Váš život... Budete jím procházet a nádhernou hudbou očišťovat svou karmu, až na konci dospějete k poznání a světlu... Působivé CD je hráno mistrovsky na Bansuri a bambusovou flétnu, které doprovázejí jemné bubínky a šamanské bubny.
Velmi inspirativní a etnické!

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

 

ÓM / OM

Medwyn Goodall-Terry Oldfield

 

Odehrála se nevšední událost v new age hudbě! Nejznámější hudebníci M. Goodall a T. Oldfield se poprvé rozhodli vytvořit společné dílo za spolupráce svých 10 přátel - světově známých hudebníků, kde každý z nich vyjádřil, co pro něj Óm znamená. Zřídkakdy se objeví takové album, tak výrazné, citlivé a hluboké. Je to neuvěřitelně krásné hudební putování.
V každé skladbě uslyšíte Medwynovu kytaru a Terryho flétnu. Tato meditační hudba se doporučuje nejen pro meditaci, hlubokou relaxaci, ale třeba jen pro potěšení a krásný zážitek z poslechu vyjímečného alba s nejlepšími umělci tohoto žánru. Jednu ze skladeb zkomponoval i ROLAND SANTÉ. CD nesmí chybět u žádného příznivce new age hudby, neboť se jedná o unikátní dílo.

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

 

Kosmická energie / Cosmic Energy

Roland Santé

Hudba pro povzbuzení a dodání léčivé energie

Pohled na noční oblohu plnou třpytivých hvězd patří vždy
k neobyčejným zážitkům. Tato nahrávka vznikala v hluboké meditaci nad nekonečnými dálkami a pestrostí Vesmíru. Vypovídá o velikosti Stvoření. Prostřednictvím rozmanitých mystických nástrojů zaranžovaných do majestátné hudby dojde ke spojení s Vesmírem a mocná kosmická energie k nám bude proudit v takové síle, jakou naše tělo i mysl potřebuje k posílení organismu, obnovení životní síly, osvěžení a regeneraci.

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

 

Nekonečný tón / Timeless Sound

IASOS

 

Každá ze dvou skladeb je půlhodinkou nepřerušované, překrásné a nekonečné hudby od amerického autora, jenž je držitelem mnoha ocenění za přínos do hudební komunikace s andělskou říší. Jeho hudba byla při testech vybrána jako nejpodobnější té, kterou slyšeli lidé ve stavu klinické smrti a mají ji pro neopakovatelnou krásu dodnes uloženou ve svém srdci.

Skladba "Modlitba v oblacích" přináší soustředění na vnitřní klid, pohodu a vyrovnanost přicházející z vyšších sfér.
Je vhodná pro regeneraci a vytvoření posvátného prostoru v naší duši.

Skladba "Trůn nebeského království" je vibrační bránou pro vyladění a zpřístupnění velmi vysokých frekvencí světelného království kolem Slunce v našem vědomí. Jsou to vzácné a povznášející úrovně duchovního světla.

Toto album je vytvořeno speciálně pro usnadnění navození stavu extrémního emočního klidu u posluchačů...

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

 

Meditace s Královnou nebes / Meditation with the Queen of Heaven

Roland Santé

Hudba mariánského poselství lásky

Panna Marie je již více než dvě tisíciletí prostřednicí mezi nebeským a pozemským světem. Zjevuje se i v současnosti na mnoha místech prostým vizionářům, jimž dává svá poselství lásky, poslání ženy a mateřského citu. Uzdravuje duše i těla těch, kteří jí naslouchají. Již více než deset let Matka Boží zjevuje Rolandovi Santé překrásné melodie. Ten je v pokoře zachycuje a v podobě třetího pokračování bestselleru "Královna nebes" předává její dar všem lidem, aby jim trvale pomáhal v životě nacházet klid, povzbuzení a pravou lásku. Naslouchejme tiše těmto křehkým tónům.
Uslyšíme hlas naší nebeské milující maminky a zažijeme znovuzrození...

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

 

 

Silmarillion

Thusian

 

Kouzelný svět z díla J. R. R. Tolkiena má na celém světě statisíce obdivovatelů. Představujeme Vám hudbu pro všechny příznivce romantiky, kouzel a záhad. Zvuky ticha, piána a syntezátorů vytváří obrazový svět, ve kterém se probouzejí příběhy z Tolkienových tajuplných říší k novému životu. Tato rozmanitá meditační hudba je jen jednou z cest, jak se dostat do zázračného světa, jehož kouzlu podlehly už celé generace čtenářů. Titul doporučujeme k četbě Vašich oblíbených knih...

"...byly tři, které vytvořily věčnost a měly největší sílu. Jejich jména byla Narya, Nenya a Vilya, prsteny ohně, vody a vzduchu zdobené rubíny, diamanty a safíry. Kdokoliv je vlastnil, mohl zabránit úpadku způsobeného časem, mohl zastavit všechnu únavu světa.”

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

 

Hovory s Bohem / Conversations with God

Roland Santé

Hudba pro tiché rozjímání inspirovaná knihami N. D. Walsche...

N. D. Walsch - světoznámý spisovatel, který má dar rozmlouvat s Bohem a předávat jeho poselství. Roland Santé - hudební skladatel, který má dar slyšet zázračnou nebeskou hudbu, šířit ji na Zemi a léčit duše... Každý z nás má v sobě tyto schopnosti ukryté. Objevme je... Naslouchejme tiše svému srdci, Božímu hlasu a uslyšíme rady, jak být šťastní, zdraví, úspěšní a spokojení. Tyto láskyplné andělské tóny nám budou k tomu nápomocny a vždy nablízku... Hudba doprovázející N. D. Walsche na jeho celosvětovém turné...

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

 

 

Ticho / Silence

Sandelan

 

Sandelanovy sférické léčivé melodie ve Vás nechávají vyznít sílu kosmu. Člověk nalezne jednotu se svým okolím.
Jedná se o hudební cestu do nekonečna Vaší duše.
Tato hudba uklidní mysl, ztiší emoce a pomůže odhalit nové možnosti Vašeho nitra...

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

 

 

Měsíční serenáda / Moonlight Serenade

Arabesque

 

"Měsíční hudba" pro všechny milovníky sférické meditační hudby! Když působí na naše vědomí síla Měsíce, podmalovává "Měsíční serenáda" toto tajuplné dění kouzelnými uklidňujícími tóny.
Jasně a mysticky osvětluje Měsíc tajemství noci...
Tato léčivá hudba je určena pro večerní použití. S melodiemi lehkými jako vlahý večerní vánek, které se jemně třepotají jako stříbrný měsíční svit v korunách stromů, pocítíme dokonalou uvolněnost a obnovení samoléčivých procesů.
Kouzelné tóny umocňují pozitivní vliv Měsíce na naše vědomí a oslovují novou inspirací.
Nechejme se doprovázet při nočních toulkách mysli i duše...

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

 

 

 

Přijímání / Communion

Narmada

 

Meditační hudba s křehkým piánem, zvonky a smyčci, která napomáhá odevzdání duše nekonečnému, věčnému bytí. Provází Vás na cestách po vesmírných dálkách a je komponována z hlubokého vnitřního světla meditačního vědomí. Nechejte působit harmonickou hudbu.
Pomůže Vám v přijímání lásky a klidu do duše.
Jemná, citlivá a velmi působivá hudba...

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

 

 

Stvoření / Genesis

Sandelan

S touto hudbou se dostáváme na vesmírnou cestu zpět do dne, kdy proběhl zázrak Stvoření. Energie mohutné kosmické síly, která přechází i na posluchače, je zde zachycena jako zvuková vlna této léčivé symfonie. Odkrývá nové obzory spirituální hudby, jež doprovází vnitřní proces léčení. Konejšivé, uklidňující, oblažující duši...

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

 

Souznění duší / Twin Souls

Micon

 

Hudební putování pro zamilované, pro nádherné okamžiky plné lásky a porozumění, pro chvíle pohody a vytvoření příjemné společné atmosféry. Pro příznivce nekonečných nebeských světů... Romantické, něžné a vitalizující!

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

 

Blaženost / Bliss

Sandelan

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

Kosmické vědomí / Cosmic

Sandelan

 

Díla Blaženost a Kosmické vědomí povznášejí posluchače vzhůru do božských světů. Sférický tón „cis“ - sluneční tón - doprovází ty, jež meditují a dává jim prapůvodní sílu Slunce. Člověk bude vtažen do kosmického prostoru, objeví svou vlastní božskost. Hluboce meditační hudba napomáhá posluchači nabýt kosmické vědomí a nevyčerpatelnou sluneční energii. Těmito alby Sandelan poskytuje silný nástroj pro zlepšení citového uzdravení. Otevírají novou dimenzi duchovní hudby, kterou doprovázejí procesy vnitřního uzdravení a transformace. Evropští léčitelé vždy oceňovali jeho neuvěřitelnou kompoziční práci. Pomáhá pacientům relaxovat a uvolnit citové napětí. Zkuste to sami, budete okamžitě pociťovat její konejšivý a hladivý efekt.

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

 

 

 

 
Meditační hudba